Sunday 17 October 2021

Division 2

10:30
AFC Warwick
vs
Khalsa Reserves
10:30
Ettington Rovers
vs
Engine FC

Division 4

10:30
Cubbington Albion
vs
Long Itchington Reserves
10:30
HRI Wellesbourne Reserves
vs
Kenilworth Wardens
10:30
Wellesbourne Wanderers
vs
Upper Lighthorne
10:30
Whitnash Sports & Social Club
vs
Stockton

Division 3

10:30
Hampton Magna
vs
Sporting Foresters
10:30
Harbury
vs
Cubbington FC
10:30
Napton
vs
Leamington Hibernian Reserves
10:30
Radford Semele Social Club
vs
Kenilworth Royal Oak
10:30
Warwick Printing
vs
Foresters

Division 1

10:30
Khalsa
vs
Heathcote Athletic
10:30
Leamington FC Vets
vs
Bishops Itchington
10:30
Long Itchington
vs
Blackdown

Division 2 Cup 2021-22, sponsored by friends of Rowan Fitzgerald - Round 1

10:30
Dynamo Leamington
vs
Princethorpe
10:30
Real Barston
vs
Chadwick End

Division 1 Cup 2021-22, sponsored by Anthony Eden Gents Hairdresser - Round 1

10:30
Leamington Hibernian
vs
HRI Wellesbourne

Division 4 Cup 2021-22, sponsored by Spa Trophies - Round 1

10:30
Sporting Club de Stratford
vs
Bulldog

Sunday 24 October 2021

Division 4

10:30
Bulldog
vs
HRI Wellesbourne Reserves
10:30
Southam Sporting
vs
Whitnash Sports & Social Club

Division 2

10:30
Chadwick End
vs
AFC Warwick
10:30
Real Barston
vs
Ettington Rovers

Division 1

10:30
Khalsa
vs
HRI Wellesbourne

Division 3

10:30
Napton
vs
Hampton Magna
10:30
Sporting Foresters
vs
Radford Semele Social Club

The Tracey Thomas Challenge Cup 2021-22 - Preliminary Round

10:30
Blackdown
vs
Upper Lighthorne

The Tracey Thomas Challenge Cup 2021-22 - Round 1

10:30
Harbury
vs
Long Itchington
10:30
Heathcote Athletic
vs
Dynamo Leamington
10:30
Kenilworth Wardens
vs
Cubbington FC
10:30
Leamington FC Vets
vs
Long Itchington Reserves
10:30
Radford Albion
vs
Engine FC
10:30
Wellesbourne Wanderers
vs
Cubbington Albion

The Tracey Thomas Challenge Cup 2021-22 - Round 2

10:30
Napton
vs
Bishops Itchington

Sunday 31 October 2021

Division 1

10:30
Blackdown
vs
HRI Wellesbourne

Division 2

10:30
Chadwick End
vs
Real Barston
10:30
Khalsa Reserves
vs
AFC Warwick

Division 4

10:30
Cubbington Albion
vs
Wellesbourne Wanderers
10:30
HRI Wellesbourne Reserves
vs
Stockton
10:30
Southam Sporting
vs
Kenilworth Wardens
10:30
Whitnash Sports & Social Club
vs
Sporting Club de Stratford

Division 3

10:30
Foresters
vs
Radford Semele Social Club
10:30
Harbury
vs
Leamington Hibernian Reserves
10:30
Kenilworth Royal Oak
vs
Hampton Magna

Cancer Research UK Charity Invitation Cup 2021-22 - Preliminary Round

10:30
Dynamo Leamington
vs
Warwick Printing
10:30
Engine FC
vs
Leamington FC Vets
10:30
Ettington Rovers
vs
Bishops Itchington
10:30
Heathcote Athletic
vs
Long Itchington Reserves
10:30
Leamington Hibernian
vs
Cubbington FC
10:30
Long Itchington
vs
Bulldog
10:30
Napton
vs
Upper Lighthorne
10:30
Radford Albion
vs
Princethorpe

Latest news

Weekly Round -up Week 6
General Weekly Round -up Week 6

All the results and goals from the matches this weekend.

Weekly Round -up 5. It's Cup Week !
General Weekly Round -up 5. It's Cup Week !

All the results and goals from today.

Weekly Round up 4
General Weekly Round up 4

All the results and goals from this weekend

Tracey Thomas Leamington and District Sunday Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe