Fixtures

Sunday 2 October 2022

Division 1

10:30
Chadwick End
vs
Khalsa
10:30
HRI Harbury
vs
Leamington Hibernian

Division 4

10:30
Foresters
vs
HRI Harbury Reserves
10:30
Long Itchington Reserves
vs
Stockton

Division 4 Cup 22-23, sponsored by Spa Trophies - Round 1

10:30
AFC Snitterfield
vs
Balsall & Berkswell
10:30
AFC Snitterfield
vs
Newbold
10:30
Bowling Green
vs
Southam Sporting

Division 2 Cup 22-23, sponsored by friends of Rowan Fitzgerald - Round 1

10:30
AFC Warwick
vs
Ettington Rovers
10:30
Dynamo Leamington
vs
Pig and Fiddle
10:30
Khalsa Reserves
vs
Whitnash Town AFC
10:30
Leamington Hibernian Reserves
vs
Whitnash Town AFC
10:30
Princethorpe
vs
Heathcote Athletic

The Tracey Thomas Challenge Cup 22-23 - Preliminary Round

10:30
Bishops Itchington
vs
Wellesbourne Wanderers Reserves

Division 3 Cup 22-23, sponsored by Nick Chambers, in memory of his father Chris - Round 1

10:30
Cubbington FC
vs
Real Barston
10:30
Hampton Magna
vs
Cubbington Albion
10:30
Kenilworth Wardens
vs
Wellesbourne Wanderers

Division 3 Cup 22-23, sponsored by Nick Chambers, in memory of his father Chris - Preliminary Round

10:30
Sporting Foresters
vs
Kenilworth Royal Oak

Division 4 Cup 22-23, sponsored by Spa Trophies - Preliminary Round

10:30
Whitnash Sports & Social Club
vs
The Builders

Sunday 9 October 2022

Division 4

10:30
Balsall & Berkswell
vs
Stockton
10:30
Whitnash Sports & Social Club
vs
Newbold

Division 3

10:30
Cubbington Albion
vs
Kineton Sports & Social Club
10:30
Napton
vs
Kenilworth Royal Oak

Division 2

10:30
Ettington Rovers
vs
Khalsa Reserves

The Tracey Thomas Challenge Cup 22-23 - Round 1

10:30
AFC Warwick
vs
Long Itchington
10:30
Foresters
vs
Whitnash Town AFC
10:30
HRI Harbury Reserves
vs
Real Barston
10:30
Hampton Magna
vs
The Builders
10:30
Kenilworth Wardens
vs
Leamington Hibernian
10:30
Khalsa
vs
Heathcote Athletic
10:30
Leamington Hibernian Reserves
vs
Chadwick End
10:30
Leamington Hibernian Reserves
vs
HRI Harbury

The Tracey Thomas Challenge Cup 22-23 - Preliminary Round

10:30
Dynamo Leamington
vs
Long Itchington Reserves
10:30
Engine FC
vs
Wellesbourne Wanderers
10:30
Pig and Fiddle
vs
Bowling Green
10:30
Princethorpe
vs
Southam Sporting

Sunday 16 October 2022

Division 4

10:30
Foresters
vs
Balsall & Berkswell
10:30
Whitnash Sports & Social Club
vs
Bowling Green

Division 3

10:30
Kenilworth Wardens
vs
Cubbington Albion

Cancer Research UK Charity Invitation Cup 22-23 - Preliminary Round

10:30
AFC Snitterfield
vs
Long Itchington
10:30
AFC Warwick
vs
Sporting Foresters
10:30
Cubbington FC
vs
The Builders
10:30
Ettington Rovers
vs
Khalsa Reserves
10:30
HRI Harbury
vs
Real Barston
10:30
Hampton Magna
vs
Whitnash Town AFC
10:30
Leamington Hibernian Reserves
vs
HRI Harbury Reserves
10:30
Princethorpe
vs
Southam Sporting
10:30
Wellesbourne Wanderers
vs
Chadwick End

George Dutton Charity Invitation Cup 22-23 - Preliminary Round

10:30
Bishops Itchington
vs
Leamington Hibernian
10:30
Newbold
vs
Engine FC

The Tracey Thomas Challenge Cup 22-23 - Round 1

10:30
Dynamo Leamington
vs
Napton
10:30
Kineton Sports & Social Club
vs
Kenilworth Royal Oak
10:30
Long Itchington Reserves
vs
Napton

Sunday 23 October 2022

Division 4

10:30
AFC Snitterfield
vs
Bowling Green

Division 2

10:30
AFC Warwick
vs
Leamington Hibernian Reserves
10:30
Whitnash Town AFC
vs
Pig and Fiddle

Division 3

10:30
Cubbington FC
vs
Real Barston

George Dutton Charity Invitation Cup 22-23 - Preliminary Round

10:30
Chadwick End
vs
Khalsa
10:30
HRI Harbury
vs
Dynamo Leamington
10:30
Heathcote Athletic
vs
Hampton Magna

The Tracey Thomas Challenge Cup 22-23 - Round 1

10:30
Engine FC
vs
Balsall & Berkswell
10:30
Khalsa Reserves
vs
Ettington Rovers
10:30
Princethorpe
vs
Cubbington Albion
10:30
Southam Sporting
vs
Cubbington Albion
10:30
Wellesbourne Wanderers
vs
Balsall & Berkswell

Division 4 Cup 22-23, sponsored by Spa Trophies - Round 1

10:30
Foresters
vs
The Builders
10:30
Foresters
vs
Whitnash Sports & Social Club
10:30
Long Itchington Reserves
vs
HRI Harbury Reserves
10:30
Long Itchington Reserves
vs
Wellesbourne Wanderers Reserves
10:30
Stockton
vs
HRI Harbury Reserves
10:30
Stockton
vs
Wellesbourne Wanderers Reserves

Division 3 Cup 22-23, sponsored by Nick Chambers, in memory of his father Chris - Round 1

10:30
Kenilworth Royal Oak
vs
Kineton Sports & Social Club
10:30
Sporting Foresters
vs
Kineton Sports & Social Club

Cancer Research UK Charity Invitation Cup 22-23 - Preliminary Round

10:30
Leamington Hibernian
vs
Newbold
10:30
Napton
vs
Bishops Itchington

Sunday 30 October 2022

Division 3

10:30
Cubbington Albion
vs
Real Barston
10:30
Kenilworth Royal Oak
vs
Kenilworth Wardens
10:30
Wellesbourne Wanderers
vs
Hampton Magna

Division 1

10:30
HRI Harbury
vs
Chadwick End
10:30
Khalsa
vs
Long Itchington

Division 2

10:30
Heathcote Athletic
vs
Dynamo Leamington
10:30
Leamington Hibernian Reserves
vs
Princethorpe
10:30
Whitnash Town AFC
vs
Ettington Rovers

Division 4

10:30
Southam Sporting
vs
Balsall & Berkswell

The Tracey Thomas Challenge Cup 22-23 - Round 1

10:30
AFC Snitterfield
vs
Cubbington FC
10:30
Newbold
vs
Bishops Itchington
10:30
Newbold
vs
Wellesbourne Wanderers Reserves
10:30
Sporting Foresters
vs
Bowling Green
10:30
Sporting Foresters
vs
Pig and Fiddle
10:30
Stockton
vs
Whitnash Sports & Social Club

George Dutton Charity Invitation Cup 22-23 - Preliminary Round

10:30
AFC Warwick
vs
HRI Harbury Reserves
10:30
Napton
vs
Khalsa Reserves

Cancer Research UK Charity Invitation Cup 22-23 - Preliminary Round

10:30
Long Itchington Reserves
vs
Engine FC

Latest news

Weekly Round up. 18/09/22
General Weekly Round up. 18/09/22

All the results and goals from today.

All matches postponed this Sunday.
General All matches postponed this Sunday.

The following announcement has been issued after the death of Her Majesty the Queen yesterday.

Charity fund raising game.
General Charity fund raising game.

Tragic death of young player Charlie Watts.

Tracey Thomas Leamington and District Sunday Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe